Adresa: str. Principală, nr. 293, Micula, jud. Satu Mare

Dragi cetățeni ai Comunei Micula

28 September 2020
Dragi cetățeni ai Comunei Micula,
Vă mulțumesc tuturor pentru încrederea pe care mi-ați acordat-o prin votul dumneavoastră!
Vă mulțumesc tuturor celor care ați ieșit la vot și ați arătat că vă pasă de soarta Comunei Micula!
Îmi voi pune în continuare experiența de peste 20 ani pe care am dobândit-o în cadrul administrației publice în slujba și la dispoziția miculenilor!
Vă mulțumesc de asemenea, pentru mesajele de susținere, vă transmit tuturor gândurile mele bune și vă garantez că nu ați votat în zadar și împreună vom dezvolta și vom lupta în continuare pentru comuna Micula! Doamne ajută!

Első sorban szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki szeptember 27-én élt demokratikus jogával és részt vett a helyhatósági választásokon.
Szeretnék külön köszönetet mondani mindazoknak, akik megtiszteltek bizalmukkal és engem támogattak szavazatukkal. Köszönöm a sok támogató üzenetet, melyet az online térben és személyesen kaptam az elmúlt időszakban.
Én ezúttal is csak azt ígérhetem, hogy legjobb tudásom szerint, az elmúlt 20 év során szerzett önkormányzati tapasztalatommal fogok dolgozni Mikola község érdekében. Célunk, hogy közösségünk tovább fejlődjön!